A prečo byť na Valentína v Moskve?

Rusko je podľa mnohých krajina plná protikladov. A práve tieto protiklady sú magnetom pre mnohých cudzincov navštíviť Rusko. A buď sa do neho zamilujú alebo sa nikdy nevrátia. No tak či onak, pri návšteve Ruska pocítite plno emócií. A v Rusko ich nie len pocítite, ale aj uvidíte a zažijete na vlastné oči.


Pri každej možnej príležitosti sa v Rusku oslavuje. Či už ide o pompézne oslavy ukončenia školy, deň žien či divoké rozlúčky so slobodou na luxusných limuzínach, narodeninová žúrky v štýle karnevalov. Ulice a reštaurácie a bary sú vyzdobené, všade je kvetinová výzdoba, parky a trávniky sú vyzdobené. V Rusku sa fakt dobre oslavuje. Miestny sú na to zvyknutí a nikomu to nevadí. Najčastejším obchodom v Rusku je rozhodne kvetinárstvo. Tých je viac ako lekárni či potravín.

No a sviatok Valentína je ešte viac umocnený tým, že sa muži predbiehajú v dvorení dám, kto je lepší, originálnejší, pozornejší. Využívajú túto príležitosť, aby urobili niečo extra pre svoju lásku. Moskva je ideálnym miestom na EXTRA miesta. Či už pripravíte romantický večer na luxusnej lodi Radisson, alebo v tých najstarších kaviarňach mesta, ako je napríklad Puškin. Úchvatné je prenajať si na noc apartmán v mrakodrape a stráviť večer v takmer domáckej atmosfére s výhľadom na celú Moskvu.

Kontaktujte nás a objednajte si zájazd!