Cestovná agentúra
      e-mail
Viedenská cesta 5, 851 01 Bratislava
Tel.: +421 908 746578
+421 907 720239
e-mail: contact@danmarslovakia.com
listy ...chcem sa Vám poďakovať za sprostredkovanie zájazdu (Transsibírska magistrála), do Ruska sa ešte isto niekedy vrátim.
S pozdravom: Marián Švihorík

...Rozhodli sme sa zakúpiť auto UAZ Patriot, trochu sme ho nechali upraviť a vyšli sme na cestu. Rusi sa síce čudovali, že sme vybrali práve UAZ, všetci by sa vozili na Toyotách, ale my sme sa nedali. Cesta bola v pohode, postupne, ako sme šli na východ, stále viac sme dumali o ceste okolo sveta na UAZ-e. Z Magadanu sa nedalo auto poslať do Vancouveru, tak šlo cez Vladivostok do St. Petersburgu. Odtiaľ sme sa o cca mesiac cez Pobaltie dostali domov. Ale termín dodania do Petera bol dodržaný presne, čo sa inde vo svete ukázalo, ako veľká vzácnosť. A prikladám link na výber fotiek z našej cesty cez Rusko: https://picasaweb.google.com/113577121092738263865/VyberRusko2013?authkey=Gv1sRgCMTV_ouNx56BggE
S pozdravom Ing. Emil Hanus

...informoval som o nasej spokojnosti s Vami ponuknutym hotelom (cesta do Petrohradu). Hotel bol cisty, zariadenie pomerne nove, izby priestranne, presne tak, ako na ich web stranke. Slabymi strankami je: v hoteli nie je vytah a maly vyber na ranajkach. Celkovo myslim, ze pomer ceny a poskytnutej sluzby bol velmi priaznivy.
S pozdravom, Peter Bollardt

...Vzdy som chcel navstivit Moskvu 9.maja, prezivat s moskovcanmi tento sviatok. Atmosfera v meste bola uzasna. Dalsim mojim splnenym snom bolo Zolotoe Kolco, miesta z ruskej historie. Tu sme mali velmi dobru a starostlivu sprievodkynu pani Galinu. Chcem sa Vam podakovat za Vase sluzby a ubezpecit Vas, ze sme z Ruska opat odchadzali maximalne spokojni.
Marian Toth

...radi by sme sa Vam v mene celej 6-clennej skupiny (manzelia Charterovci z Noveho Zelandu, manzelia Wagnerovci z Nemecka a manzelia Eliasovci zo Slovenska) uprimne podakovali za kvalitne zabezpecenie nasho 7-dnoveho pobytu v Petrohrade. S ubytovanim v hoteli Asteria aj so sprievodcovskymi sluzbami Natalie Scerbo sme boli velmi spokojni.
S pozdravom Viera a Anton Eliasovci

...Už druhý rok po sebe sme navštívili Rusko s vašou cestovnou kanceláriou. Vlani sme precestovali vlakom Transsibírsku magistrálu, tento rok sme ešte chceli spoznať aj Bajkalsko – amurskú magistrálu (BAM) a severnejšie časti Ruska...Krásy cesty je veľmi ťažko opísať, BAM sprostredkúva neoceniteľný zážitok hlavne pre cestovateľov, ktorí milujú ľudoprázdnu divočinu a prekrásnu prírodu. Obrovské plochy nedotknutej tajgy striedajúce divoké a neprístupné pohoria sú naozaj neopakovateľné. Veľké mestá na tejto trati nie sú, menšie mestečká sú nové a historických pamiatok tu veľa nie je. V Komsomoľsku na Amure je zaujímavý hlavne Amur ktorý upúta svojou šírkou, veľmi pekný je Chabarovsk. Na záver veľmi pekne ďakujeme za sprostredkovanie ubytovania a zabezpečenia cestovných lístkov.
S pozdravom Ing. Miroslav Čiampor Mgr. Blanka Čiamporová


...MOJA VEĽKÁ DOBRODRUŽNÁ CESTA NA SIBÍR
Keď sa povie Bajkal, mnohým sa pred očami vynorí bájne čarokrásne jazero na ďalekej Sibíri obklopené vysokými horami a takmer nekonečnou a neporušenou tajgou... Áno, naozaj je to tak. Moskva... Irkutsk... Tajga... Hory... Chojtogol-Sľudijanka... Bajkál... Irkutsk-Aršan
Martin Sudora

...ozývam sa Vám po výlete do Moskvy. Všetko dopadlo super. Bol som nadšený. Moskva je krásna. Ďakujem za Vaše služby.
S pozdravom Roman Herman

...už sme sa vrátili z krásneho, širokého Ruska. Chodili sme po horách západnej Tuvy a tajgou okolia Aradanu. Zažili sme asi všetko, čo sa na horách zažiť dá - horúce slnko, mráz, búrky, sneh, nekonečné skaly, zelené údolia, brodenie potokov a močiarov, priezračné rieky, veľa medvedích stôp, plné lesy plodov, veľa pekných ľudí, krásne ruské derevne, Moskvu, veľa dní na ceste...Rusko je Rusko. S pozdravom Hana Hanáková

...veľmi pekne ďakujeme.Výlet bol úžasný.Mali ste pravdu, Moskva sa nám viac páčila a boli sme radi, že ste nás prehovorili aspoň na tie 4 dni.Vsetko prebiehalo hladko, bez problémov. Ľudia sú zlati, vždy nám pomohli. Aj bábušky v pokladniach boli ústretové a niekedy nám obom dali študentské vstupné a dokonca aj ruské. Petrohrad je už dosť európsky a nevedia tam varit boršč haha. Moskva je jednoducho úžasná a na 100% tam ešte pôjdeme aj s manželmi a možno aj s deťmi. Takže ešte raz vrelý dik. S pozdravom sestry Karahutove

... píšem Vám už z Vladivostoku. V Irkutsku dopadlo všetko dobre, hotel s výhľadom na Angaru. Bajkal bol super. Ďakujeme. Marian Tóth

...posielam niekoľko fotiek z Elbrusu. Výlet vyšiel aj vďaka Vašej pomoci podľa očakávaní.
S pozdravom / Best regards Martin Kalmar

...moja cesta dopadla úspešne a bez problémov. Stihol som vidieť v podstate všetko, čo som chcel a Moskvu budem odprúčať všetkým priateľom. Jediné, na čo som si musel chvíľu zvykať, bola zima, ktorá bola ozaj poriadna... Ešte raz Vám ďakujem za sprostredkovanie a teším sa na cestu do Petrohradu.
S pozdravom Robert Molnár

...ďakujeme Vám za sprostredkovanie nášho októbrového pobytu v Tel Avive... S celým pobytom sme boli veľmi spokojní a splnil naše očakávania... Už teraz uvažujeme nad tým, že o rok alebo dva podľa nášho voľna a situácie v krajine sa na dovolenku do Izraela vrátime. A myslim, že to bude opäť do hotela Adiv a cez Vašu agentúru. My Vás budeme rozhodne každému odporúčať.
S pozdravom Tomáš Tóth

...ďakujem za Vaše služby, ktoré ešte určite využijeme. Posielam Vám vďačný pozdrav od našej rodiny v Armavire a vďaku za to, že aj Vašou zásluhou sme sa mohli stretnúť s otcom.
Juraj Lenda s rodinou

...ďakujem Vám za Vaše služby ohľadom mojej cesty do Moskvy. Moskva je veľmi pekná a zaujímavá, budem veľmi rád, ak sa tam budem môcť ešte v budúcnosti vrátiť na dlhšiu dobu. Celý pobyt bol bezproblémový. Prajem Vám veľa úspechov a všetko dobré.
S pozdravom Jozef Makara

...posielam Vám v prílohe fotografie z nášho výletu v Moskve. Ešte raz ďakujeme za vybavenie celeho zájazdu a programu. Tóthová